T R A N S M I S J A     N A   Ż Y W O

YOUTUBE bazylika 2

 ********** 

  1. Spotkanie Wieczernika odbędzie się we wtorek o godz. 18.30.
  2. Dzieci, młodzież, nauczycieli MSP nr 5 oraz rodziców zapraszamy na mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego w środę o godz. 8.00. Zespół Szkół Katolickich Mszę świętą będzie miał o godz. 9.00.
  3. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
  4. Po mszy św. o godz. 8.00 wyruszy procesja eucharystyczna ulicami: Wyzwolenia, Chopina, Jarzębinową (I ołtarz), Kasztanową, Akacjową (II ołtarz), Piłsudskiego, Chopina (III ołtarz), Jaworową, Sobieskiego i Londnera (IV ołtarz) do kościoła. Do sypania kwiatów w czasie procesji, a także w oktawie tej uroczystości o 17.30 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne w ich strojach.
  5. Ks. Abp Wiktor Skworc udziela dyspensy w piątek po Uroczystości Bożego Ciała (21. czerwca br.), a zarazem przypomina, że wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych nie obowiązuje także w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (28. czerwca).
  6. Przez najbliższe miesiące niedzielna msza św. o 12.00 będzie transmitowana przez nasze archidiecezjalne Radio eM na 107,6 FM.
  7. Tegoroczna piesza pielgrzymka na Jasną Górę wyjątkowo rozpocznie się we wtorek i zakończy w sobotę (30.07-03.08.). Zapisy w centrum pielgrzymkowym do 16 lipca. Koszt udziału z noclegami to 100zł.
  8. Zachęcamy do skorzystania z propozycji kawiarenki "W Ogrodzie Anioła", która oferuje ciasta, kawę, lody oraz zimne napoje. Kawiarenka czynna w niedziele od godz. 9.00-16.00 oraz w tygodniu od 9.00-13.00.

Za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii i sanktuarium składamy serdeczne Bóg zapłać!
Zachęcamy do lektury miesięcznika "Z Piekarskich Wież" oraz „Gościa Niedzielnego”.
Uczestnikom Eucharystii życzymy obfitych łask Bożych i opieki Pani Piekarskiej.
Szczęść Boże!

2019 kalendarium

adoruj

facebook znajdz nas

  

buduj z nami

 

 

Copyright Bazylika Piekary © All Rights Reserved.